ОСТАННІ НОВИНИ

Оркестр Lords of the Sound презентує у Львів нову програму

Андрій Котенський

|

У понеділок, 24 вересня, у Львові, у Національному театрі імені Марії Заньковецької, виступить симфонічний оркестр Lords of the Sound. Хор, спецефекти та грандіозна музика зіллються у новій видовищній шоу-програмі Symphony Of Justice. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Нова концертна програма від «лордів», справжніх улюбленців львівської публіки, присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього Всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціям або окремим людям. Хтось із них наділений суперсилою, хтось є таємним агентом, а хтось – ексцентричний детектив. Але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші. Усі улюблені сили Добра повернуться у Музиці – і на ваших очах 24 вересня відбудеться тріумф Добра!

Оркестр Lords of the Sound готує великий блок музики, сповненої завзяття супергероїв, надлюдської сили та справедливості! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів: 007, Spider Man, MATRIX, Doctor WHO, Sherlock Holmes, Iron Man, Deadpool , Comando, Batman: The Dark Knight, Mission Imposible, The Tourist, Police Academy, Man in Black, The League of Extraordinary Gentlemen, Justice League, X-Man, Doctor Strange, Man of Steel, Guardians of the Galaxy.

Нова концертна програма від оркестру Lords of the Sound – це, без перебільшення, приголомшлива музична подія для кіно- та меломанів. На сцені буде понад 100 музикантів (симфонічний оркестр та хор), несподівані спецефекти і, головне, чудова музика – музика, яка спонукатиме творити Добро! А ще більшого розмаху дійству додадуть спецефекти та оригінальні елементи шоу.

Диригент – Віталій Саражинський.

Придбати квитки можна тут: https://goo.gl/gg91JR

Концерт відбудеться у Національному театрі ім. М. Заньковецької, 24 вересня. Початок – о 20:00.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...