ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині за корупцію оштрафували депутатів

Юлія Шпак

|

На Львівщині за несвоєчасне подання без поважних причин декларації оштрафували депутатів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у львівській області.

 

У відомстві зазначають, що Cамбірською місцевою прокуратурою у вересні цього року забезпечено участь у розгляді Самбірським міськрайонним судом 13 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Серед порушників – депутати Новокалинівської міської І сільських рад Самбірського району, а також інші посадовці.

Трьом правопорушникам інкриміновано ч.1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації), ще трьом – ч.2 ст.172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані), а одному з них – ч.ч.1,2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

За результатами розгляду вказаних протоколів чотирьох правопорушників визнано винними, а щодо двох осіб судом закрито провадження.

Зазначимо, що одне судове рішення оскаржується місцевою прокуратурою у апеляційному порядку, а два корупційні протоколи, складені НАЗК, перебувають на розгляді у суді.

Загальна сума штрафів становить понад 6 тис грн.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...