ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові визначили найкращих лучників «Золота осінь 2018»

|

Відбулось закриття традиційних 55-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь 2018» та нагородження переможців. Вперше, фінальні змагання та нагородження пройшли у самому серці Львова – на площі перед Оперним театром. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

Нагородити спортсменів завітали президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету Угур Ерденер (Туреччина) та президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) Маріо Скарцелла (Італія).

Реклама партнерів

Призові місця серед жінок здобули:

Перше місце — Дзьомінськая Каріна (Білорусь)

Друге місце — Марченко Вероніка (Львів, Україна)

Третє місце — Чибісова Євгенія (Суми, Україна)

Призові місця серед чоловіків:

Перше місце — Прілєпов Антон (Білорусь)

Друге місце — Івашко Маркіян (Львів, Україна)

Третє місце — Овчинніков Артем (Суми, Україна).

«Дуже обмежений час я сьогодні у Львові. Але це дуже важлива подія. Бо Міжнародна федерація стрільби з лука (FITA) була заснована тут, у цьому гарному місті. Ці змагання організовуються протягом багатьох років…», — сказав президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету Угур Ерденер (Туреччина).

Нагадаємо, 11 вересня на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» урочисто відкрили 55-й Міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь», на який зібралися 274 учасники з п’яти країн. Спортсмени представляють збірні команди Білорусії, Польщі, Великої Британії, Ізраїлю та 11 областей України.

Цьогоріч суддівство змагань забезпечує суддівська система IANSEO Archery.

Цей турнір є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2018 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Важливою метою цих змагань є прагнення до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

Як відомо, Львів для стрільби з лука є історичним містом, саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...