ОСТАННІ НОВИНИ

Кращі вчителі України з’їхалися до Львова

Омелян Шевчук

|

Кращі вчителі приїхали до Львова аби визначити найкращого вчителя України, який отримає премію Global Teacher Prize Ukraine. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Фіналісти з усієї країни протягом 3-ох днів знайомляться та навчаються у Львові. Переможець отримає 250 тис. грн, рік безкоштовного підвищення кваліфікації, поїздку на Global Education and Skills Forum 2019 в Дубай, де оголосять ім’я найкращого вчителя в світі. Як відомо, Global Teacher Prize започаткував арабський мільярдер Санні Варкі у 2014 році.

Нагороду вручають щороку за видатний внесок у професію вчителя, вона становить $ 1 млн. Брати участь можуть і українці. Крім того, громадська спілка «Освіторія» запустила українську премію Global Teacher Prize Ukraine. Переможець отримає 250 тис. грн, рік безкоштовного підвищення кваліфікації, поїздку на Global Education and Skills Forum 2019 в Дубай, де оголосять ім’я найкращого вчителя в світі.

До оголошення ТОП-10 оцінка аплікантів відбувається виключно через заповнені анкети. Мета наступного етапу — з 10-ки кращих обрати переможця. Для того аби ближче познайомитися з учасниками і побачити їх «в дії», «Освіторія» організувала виїзний командний асесмент-центр. Фіналісти з усієї країни зібрались у Львові та протягом 3-х днів (15−17 вересня) працюють у команді.

Оцінює та обирає переможця експертне журі.

Цьогоріч до ТОП-10 увійшли:

Людмила Боднарюк, учителька мистецтва, м. Виноградів

Олеся Браташ, учителька української мови та літератури, смт. Добротвір Львівської області

Юрій Гайдученко, учитель української мови та літератури, м. Київ

Наталія Голоднюк, учителька англійської мови, м. Сміла

Олександр Жук, учитель інформатики, м. Запоріжжя

Олександр Лисич, с. Чорнотинці Чернігівської області

Богдан Портяний, учитель географії та правознавства, м. Горішні Плавні

Наталія Рудніціька, учителька зарубіжної літератури, м. Кам’янець-Подільський

Світлана Стельмах, учителька історії, м. Херсон

Олександр Черкас, учитель української мови та літератури, м. Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.