ОСТАННІ НОВИНИ

У ведмежому притулку «Домажир» різьбярі виготовляють скульптури тварин

Олександр Косик

|

Учора, 13 вересня, у ведмежому притулку «Домажир» відбувся пленер різьбярів-скульпторів «Чотири лапи світу Розточчя». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Відкриття першої творчої резиденції різьбярів відбулось за участі представників управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, художнього професійно-технічного училища ім. Й.П. Станька та Львівської Національної академії мистецтв.

«Ми високо цінуємо нашу співпрацю з Ведмежим притулком «Домажир», який здійснює вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Львівщини. Подібні ініціативине тільки залучають соціально відповідальних людей та привертають увагу до важливих актуальних питань, а й впливають на формування туристичної привабливості нашого регіону», – зазначив заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський.

Протягом тижня, з 13 по 19 вересня, молоді та досвідчені митці працюватимуть із деревом і створюватимуть скульптури тварин з народних казок та легенд. Виконані композиції залишаться в притулку для облаштування ландшафту території. Головна скульптура “Чотири лапи світу Розточчя” сягатиме чотирьох метрів висоти.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...