ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться перший обласний сімейний форум

Дарина Смеречанська

|

У Франковому виші 13 вересня відбудеться перший обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання». Про це повідомляють організатори.

 

Основана програма заходу складається з двох частин: у першій – доповіді провідних спеціалістів, а в другій – шість тематичних секцій.

Основні теми панельних дискусій: «Сімейна політика: формування та методи реалізації», «Потенціал релігійних спільнот: роль та практичні завдання у захисті та розвитку інституту сім`ї», «Гендерна ідеологія: міфи та реальність», «Реалізація жіночого лідерства в контексті розвитку інституту сім`ї», «Сексуальна освіта в школах: виклики та загрози», «Сучасна сім`я: від партнерства до конкуренції».

Реклама партнерів

«Ви дізнаєтеся, які законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики можна пропонувати на регіональному рівні, які виклики та завдання стоять перед сучасною молоддю, як можна бути успішному і в кар’єрі, і в сім’ї, як формується партнерство у шлюбі і які виклики та загрози несе сексуальна освіта в школах», – наголошують організатори.

Учасники обговорюватимуть потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, розглянуть досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.

Також під час Форуму у парку Франка діятиме відпочинкова зона для дітей, де разом із аніматорами вони зможуть цікаво та весело провести час. Професіонали із десятирічним досвідом – Мрійники – літній дитячий та молодіжний табір – Новояворівськ, Яремче та РУДА ПАНДА – студія дитячої творчості проведуть для ваших дітлахів майстер-класи, бульбашкові шоу та ще багато цікавого!

На завершення Форуму можна буде відпочити у дружній атмосфері під час перегляду вечірнього фільму під відкритим небом –  «Товариство мертвих поетів» разом з «Кіноклубом Oleh Yaskiv».

Реєстрація для участі за посиланням.

Контактний тел.: 067 77 62 930, e-mail: [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...