ОСТАННІ НОВИНИ

Зірка дитячого Євробачення сумує через смерть українофоба Кобзона

Юлія Шпак

|

Українська співачка, переможниця дитячої «Нової хвилі 2010», учасниця «Дитячого Євробачення 2008» Вікторія Петрик сумує через смерть українофоба Йосипа Кобзона, який вчора на 80 році життя помер у Росії. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

 

«Царство Небесне!!! Йосип Давидович Кобзон. Я шалено щаслива, що пощастило моїй сестрі співати з вами. А я шалено вам вдячна за те, що ви дали можливість співати для вас. Ви багато добрих порад дали мені. Ви завжди будите в наших серцях і ваші пісні завжди будуть вічні. Любимо вас. Сумуємо», – написала вона.

Зазначимо, що Вікторія Петрик є переможницею та призеркою чисельних співочих конкурсів від України. Зокрема, співачка у 2008 році поїхала від України на дитяче Євробачення, яке проходило на Кіпрі. Окрім цього, у 2010 році посіла перше місце на міжнародному конкурсі «Нова хвиля».

Вікторія Петрик має молодшу сестру Анастасію, яка також неодноразово представляла Україну на міжнародних конкурсах. Зокрема, вона стала переможницею «Дитячого Євробачення 2012» і «Дитячої Нової хвилі 2010».

Варто додати, що обидві сестри Петрик неодноразово виступали на одній сцені з російськими артистами. Ось до прикладу, у 2016 році, вже у період російсько-української війни, на «Дитячій новій хвилі» російський артист Філіп Кіркоров разом з Анастасією Петрик виконав пісню «Перехожі».

Також юна співачка разом зі співаком Владом Соколовським виконала пісню «Русская зима».

Сестри неодноразово відвідують країну-агресора Росію. У 2015 році Вікторія Петрик «засвітилася» на конкурсі «Нова хвиля» у Сочі. Тоді вона виступала з російським співаком Олегом Сидоровим. Дует виконав пісню «Озеро надежды».

Відео: Youtube

Фото: 24 канал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...