ОСТАННІ НОВИНИ

Рак – не вирок. Львів’ян закликають долучитися до написання книги про боротьбу із хворобою

Олена Карп'юк

|

Небайдужих львів’ян запрошують поділитися історіями боротьби з раком, аби створити на їхній основі книгу. Про це на своїй сторінці у Facebook написала бізнес-леді, засновниця школи риторики і ораторства «Аґрус» Ірина Снітинська, передає Львівський портал.

 

«Знаєте, з якими думками часто стикаються люди, які дізнаються про діагноз “рак”? Що це не лікується, шансів немає і життя закінчилося. Але це – неправда! Світ гостро потребує позитивних прикладів, а коли говорити про онкологічні хвороби, то позитивних історій реальних людей. Ми разом зі сміливими дівчатами вирішили показати світові, що рак – не вирок. Готуємо книгу надихаючих історій», – зазначила Ірина Снітинська.

Водночас вона зауважила, що акцент книги буде не лише на історіях про лікування, а й на різних подарунках долі, які отримують люди під час боротьби з хворобою.

«І тут мова не лише про вилікування, а про різні подарунки долі: про добрих людей, які допомогли, про те, що не варто замовчувати хворобу, про те, що просити про допомогу – не соромно, що варто звертатися до лікаря, а не займатися самолікуванням, що обстежуватися – важливо. Дівчата розкажуть свої історії. Вони вільно розповідають, що хворіли на рак. І їхні історії допомагають навіть здоровим трохи краще зрозуміти цю хворобу», – додала Ірина Снітинська.

Відтак всіх небайдужих закликають ділитися власними історіями. Для цього достатньо записати на аудіо чи відео (10-15 хв.) або написати текстом (2-3-5 ст.) свою власну позитивну онкоісторію про віру у себе, про допомогу близьких та незнайомих, про хороших лікарів, про помилки і відповіді на питання, про нові сенси життя тощо. Обов’язково слід розповісти трохи про себе і додати власні висновки.

Частина історій увійде у книгу, інші – будуть розміщені на спеціальній сторінці у Facebook. Свої історії просять надсилати до 8 вересня на електронну скриньку: на snitynska@shkola-agrus.com. Тема листа – моя онкоісторія.

Фото: Cancel-R

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...