ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині нарахували 783 об'єкти незавершеного будівництва. Інфографіка

Соломія Головіна

|

У Львівській області всього 783 об’єкти незавершеного будівництва. Про це сьогодні, 27 серпня, під час апаратної наради у Львівській ОДА повідомила т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксана Ткачук, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Із них – 479 об’єктів державної та комунальної форми власності та 304  приватної.

Вона поінформувала, що область не до кінця володіє ситуацією із незавершеним будівництвом у Львові, тому що представники мерії не подали інформації з цього приводу.

«Хочу зазначити, що інформація стосовно Львова у нас є до кінця некоректною, оскільки міська рада не брала участі в поїздках робочих груп з обстеженням об’єктів незавершеного будівництва», – зазначила посадовець.

Оксана Ткачук поінформувала, яка ситуація із готовністю споруд комунальної та державної форми власності: «Із 479 об’єктів у 203 щось робиться. 78 об’єктів – це ті, які вже введені в експлуатацію. Окремо слід вивчити ті, які функціонують, але не введені в експлуатацію, їх є 50. І 75 об’єктів – це ті, які фінансуються і де проводяться роботи. Серед інших – ті, що можуть бути перепрофільовані, реконструйовані, демонтовані, продані…».

Якщо говорити по галузях, то в освіті, за її словами, є найбільше об’єктів на стадії будівництва. «Що стосується ЖКГ, зокрема, очисних споруд, водопроводів, каналізації, то тут плачевна ситуація», – резюмувала т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування.

Так, для завершення 257 об’єктів державної та комунальної форми власності у галузі освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, цивільного захисту, дорожнього господарства, ЖКГ необхідно не менше 4 млрд грн.

«Ми підбили орієнтовну суму і з’ясували, що для завершення цих об’єктів потрібно 4 млрд грн. Але зараз, після перерахунку, ця сума може бути значно більшою», – повідомила Оксана Ткачук.

Що стосується приватної форми власності, то тут ситуація така:

«Приватник все-таки переживає за свої кошти, і тут нема такої великої кількості розпочатих об’єктів з готовністю 1-30%, як це є у державній та комунальній формах власності», – зазначила т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...