ОСТАННІ НОВИНИ

Ковбаси, кава та техніка. За тиждень львівські митники вилучили товарів на 800 тисяч

Дарина Смеречанська

|

Протягом тижня працівники Львівської митниці ДФС вилучили товарів на майже 800 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

 

Так, період з 20 по 26 серпня  працівники Львівської митниці ДФС склали 194 протоколи про порушення митних правил на суму майже 800 тис.грн, вартість предметів за 42-ма протоколами про правопорушення ще встановлюється. У відповідний період минулого року складено 122 протоколи про порушення митних правил на суму 349,35 тис. грн.

Найчастіше предметами правопорушення при переміщенні через митний кордон  були продукти харчування(кава розчинна, напівфабрикати, сосиски курячі, ковбаса копчена, шоколад), побутова техніка (телевізори, пральні машини, мікрохвильові печі), одяг (спідниці джинсові жіночі), автозапчастини, а також контрольно-вимірювальні прилади, гідравлічні ножиці тощо.

Окрім того виявлено одне правопорушення, що містить ознаки злочину (ст. 358 Кримінального кодексу України). Так керівник підприємства при переміщенні через митний кордон України транспортного засобу «VOLKSWAGEN CRAFTER» надав органу доходів і зборів підроблені документи, а саме свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Загалом з початку 2018 року працівники Львівської митниці склали 5 235 протоколів про порушення митних правил на суму понад 140 млн. грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...