ОСТАННІ НОВИНИ

Освітяни з 36 країн світу покажуть завтра у Львові дефіле у вишиванках

Дарина Смеречанська

|

У Львові завтра, 21 серпня, відбудеться дефіле українських освітян із 36 країн світу в сучасному українському національному вбранні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Власне, захід проводитиметься у галерея головного корпусу НУ “Львівська політехніка” (вул. С. Бандери, 12), початок – 14.45.

«Ламаємо стереотипи. Хочемо показати для нашої країни і світу українку-педагога з діаспори  не лише інтелектуальною, але й сучасною, стильною і модною. А учителям українознавчих шкіл надати приємність спробувати себе у ролі моделі і відчути естетичне задоволення від модерної української ноші», – зазначила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», головний організатор Форуму Ірина Ключковська.

Роль моделі «примірять» на себе понад три десятки українських освітян із діаспори. Дефіле складатиметься із двох частин. Першими на імпровізований подіум вийдуть учителі закордонних українознавчих шкіл, а тоді – колектив МІОКу.

Щодо одягу, який демонструватимуть моделі, то це ексклюзивні роботи дизайн-студії «Sophie Maria Syedova».

«Ми неодноразово брали участь у різних показах, але у такому форматі здобуватимемо досвід уперше. Для нас, зберігачів української ідентичності у сучасному українському національному одязі, дуже приємно і символічно мати можливість попрацювати із освітянами, які бережуть нашу тотожність, викладаючи українське за кордоном», – розповіла керівник студії, дизайнер Людмила Сєдова.

Показ відбуватиметься під супровід живого виконання пісень фольк-гурту «Марвінок» та DJ Kind of Zero, що дасть можливість поєднати традицію і інновацію не лише на подіумі, але і у музиці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...