ОСТАННІ НОВИНИ

На Перфецького хочуть звести вісім багатоповерхівок

Наталя Дуляба

|

До 11 вересня у Львові триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Л. Перфецького. Він передбачає будівництво двох житлових комплексів, які складатимуться з 8 багатоповерхових будинків. Про це Львівському порталу повідомили у відділі партнерства міськради Львова.

 

Проект детального плану охоплює територію, орієнтовною площею 3,04 га. Згідно з генпланом міста та з зонінгом Франківського району, ці території у районі вул. Перфецького належать до ділових та торгівельних зон, а також до зони комунальних об’єктів (тепломережі, каналізації, водопостачання тощо).

І для того, аби звести тут житло, у мерії пропонують перевести частину землі у зони Ж-3, Ж-4 – території змішаної багатоквартирної та громадської забудови. Проектована житлова територія займатиме майже 1 га, або 30% детального плану.

«Розміщення проектованої забудови на території ДПТ передбачається за рахунок будівництва в умовах реконструкції. При цьому багатоквартирна житлова забудова буде будуватись як окремо стоячі нові будівлі на території, де існуюча забудова буде знесена, тобто практично буде здійснено нове будівництво кварталу на ділянці в умовах реконструкції. Розміщення громадської забудови передбачається як нове будівництво вбудованих об’єктів обслуговування та прибудова до проектованих будівель», – йдеться у пояснювальній записці до детального плану.

Відтак у районі вул. Л. Перфецького хочуть звести житловий квартал:

  • комплекс А – чотири житлові будинки на 7-13 поверхів із вбудованими об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом. У новому кварталі пропонують збудувати 156 квартир, а розрахований він на 344 нових мешканців;
  • комплекс Б – чотири житлові будинки на 7-9 поверхів із вбудованими і прибудованими об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом. Квартал складатиметься з 179 квартир, а розрахований він на 393 нових мешканців.

Проектовані житлові квартали матимуть підземний одно- та дворівневий паркінг, гостьові автостоянки та відкритий внутрішній двір. При цьому проект детального плану території не передбачає будівництво жодного навчального закладу.

Загальні техніко-економічні показники для двох житлових комплексів А і Б:

  • Площа ділянок – 0,9 га
  • Площа забудови – 3 055 м кв
  • Відсоток забудови – 33%
  • Поверховість – 7-13
  • Кількість квартир – 335
  • Площа квартир у будинку – 18 425 м кв
  • Кількість мешканців – 737

27 серпня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території в районі вул. Перфецького. Місце проведення: актовий зал Франківської райадміністрації (вул. Ген. Чупринки, 85), початок – о 18:00 год.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...