ОСТАННІ НОВИНИ

На Яворівському полігоні відбулася ротація військовослужбовців США

Олександр Косик

|

У містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ відбулась церемонія офіційної передачі повноважень від 27 бригадно-тактичної групи до 278 кавалерійського полку ЗС США, які беруть участь у підготовці бойових підрозділів Збройних Сил України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії.

 

До МЦМБ цього дня завітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, командувач центру підготовки 7-ї армії Сполучених Штатів Америки в Європі генерал-майор Крістофер Ланев, представник Апарату аташе з питань оборони при посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні полковник Томас Воффорд, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук тощо.

Розпочався урочистий захід з виконання гімнів країн-партнерів, які сьогодні вишикувались на плацу містечка «Центральне». Після цього командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк полковник Деніс Ділі згорнув свій прапор, як символ гідного завершення своєї роботи в Україні, та передав керівництво місії командиру 278-го кавалерійського полку штату Теннесі полковнику Джиммі Колу.

Згодом генерал-лейтенант Павло Ткачук щиро подякував американській стороні за підтримку та допомогу Україні на шляху зміцнення її обороноздатності, а також вручив нагороди від імені Міністра оборони України та начальника Генерального Штабу Збройних Сил України.

Також зі словами вдячності до присутніх звернувся полковник командир 27-ї бригадно-тактичної групи штату Нью-Йорк Деніс Ділі.

“JMTG-U — це команда. Ми всі працювали разом над розвитком навчального центру підготовки підрозділів, щоб з кожною новою ротацією проводити підготовку на вищому рівні. Нам було надзвичайно приємно перебувати в Україні. Дякуємо за цей досвід, здобутий під час проходження місії”, — зауважив полковник Деніс Ділі.

Від імені 278 кавалерійського полку полковник Джиммі Кол висловив подяку усім присутнім, та запевнив, що їхня робота надалі буде сприяти розвитку в підготовці підрозділів Збройних Сил України.

Після урочистої частини командир попереднього складу американського контингенту JMTG-U нагородив відзнаками тих, хто підтримував та сприяв 27-й бригадно-тактичній групі під час виконання місії в Україні.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...