ОСТАННІ НОВИНИ

Золочівський замок запрошує на Тиждень східних культур

Дарина Смеречанська

|

У Золочівському замку з 13 по 19 серпня відбуватиметься Тиждень східних культур. Про це повідомляють організатори у соцмережах.

 

Асоціація Шкіл Айкідо Айкікай запрошує усіх бажаючих познайомитись ближче зі східними традиціями до Золочівського замку.

У програмі літній табір айкідо, виставка бонсай та японських антикварних поштівок, китайська чайна церемонія, лекції про історію, культуру та мистецтво Японії, показові виступи традиційного японського танцю та бойового мистецтва.

Зокрема, у суботу, 18 серпня, усіх учасників та гостей чекає низка цікавих заходів:

ВИСТАВКА образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва східних культур та цивілізацій, зокрема: Стародавнього Єгипту, Шумерів та Межиріччя, Китаю, Японії, Османської імперії, островів Шрі-Ланки та європейського орієнталізму. Спеціально до цієї події і лише на один день експозицію доповнять ексклюзивними бонсай з колекції Сергія Касаткіна та антикварними японськими поштівками з приватної колекції Оксани Бобошко-Вендерговен та Івана Дудича (Китайський палац з 10:00 до 18:00)

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ. Майстер китайської чайної церемонії Ростислава Моспан запрошує скуштувати напій, який має дивовижну властивість змінювати свій смак і ваш настрій з кожним новим ковтком. Для участі у церемонії потрібен попередній запис за номером (032) 654-21-01 (Чайна кімната Китайського Палацу з 12:00 до 16:00)

ЛЕКЦІЯ Івана Дудича «Історія, культура та мистецтво Японії» про країну контрастів та джерело унікальності, а також про секрети збереження традиційної автентичної культури в умовах сучасності (Лекторій Великого палацу з 13:00 до 14:30)

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП традиційних японських бойових мистецтв Айкідо від Федерації Айкідо України та Такемусу Айкі-Бонн (Подвір’я Золочівського замку з 14:40 до 14:50)

ЛЕКЦІЯ Оксани Бобошко-Вендерговен «Культура Японії та її вплив на жіночу моду Європи крізь призму антикварної поштівки поч. ХХ ст.» (Лекторій Великого палацу з 15:00 до 16:00)

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП традиційного японського танцю (Подвір’я Золочівського замку з 16:10 до 16:30)

У програмі можливі зміни та доповнення, прослідкувати за ними можна тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...