ОСТАННІ НОВИНИ

На львівський фестиваль меду з’їдуться пасічники з Польщі, Італії та Латвії

Олена Карп'юк

|

У неділю, 12 серпня, на території музею-заповідника «Олеський замок» у Буському районі відбудеться третій Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Участь у фестивалі візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості з Латвії, Польщі та Італії. Біля підніжжя замку працюватиме мистецький майданчик з концертною програмою, у «Містечку майстрів» проводитимуть майстер-класи, відбуватимуться вікторини, виставки старожитніх речей, пов’язаних із бджолярством.

На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу. Відбудеться також дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу тощо. А бджолярі зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.

Також організатори готують для учасників та гостей сувенірну продукцію з емблемою свята: чашки, значки, кулькові ручки. Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Програма фестивалю:

12:00 год. – відкриття виставки-продажу продукції бджільництва, реманенту бджолярів, тематичних сувенірів

14:00 год. – офіційне відкриття фестивалю:

– урочиста молитва

– славень фестивалю

– виступи представників влади

14:30 год. – святкова мистецька програма: пісні, танці, гумор

14:30-19:30 год. – креативне навчання в Містечку майстрів (майстер-класи)

Завершиться фестиваль о 20:00 год.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...