ОСТАННІ НОВИНИ

Як на Львівщині ремонтують дорогу Шегині-Боляновичі

Дарина Смеречанська

|

Сьогодні, 2 серпня, відбувся огляд ремонту автомобільної дороги місцевого значення загального користування С141011 Шегині-Боляновичі. Зокрема, ремонтні роботи здійснюють на ділянці від села Шегині в сторону села Баличі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Загальна протяжність вищезгаданої автомобільної дороги складає 15,2 км. Тип покриття: 2,1 км – чорне шосе та 13,1 км – біле шосе.

«Роботи проводяться за рахунок коштів обласного бюджету. На цю ділянку автомобільної дороги передбачено 2,5 млн грн. За них заплановано виконати роботи з розпушення дорожнього покриття, влаштування основ из ЩПС, вирівнюючого шару та верхнього шару асфальтобетону. Для подальшого проведення ремонтних робіт на сьогодні за рахунок коштів Шегинівської ОТГ проводяться роботи из виготовлення ПКД, щоб з’єднати села Шегині та Балич», – розповів заступник начальника управління дорожнього господарства – начальник відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Микола Одиноцький.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на відрізку дороги км 0+000 – км 1+500.

«Приступили до виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги Шегині-Боляновичі. На даному етапі проводяться роботи із розпушення дорожнього покриття,  влаштування основи з ЩПС і влаштовуємо вирівнюючий шар з асфальтобетону товщиною 4 см. В подальшому ще проведемо роботи по облаштуванню верхнього шару асфальтобетону товщиною 5 см»,- повідомив інженер-будівельник ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» Роман Івасівка.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...