ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині оберуть село із найкращим благоустроєм

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 1 серпня, серед сільських та селищних рад розпочався конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Метою проведення конкурсу є впорядкування парків, скверів, алей, прибудинкових територій, приведення до належного стану фасадів та огорож житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, пам’ятників, ліквідація сміттєзвалищ», – йдеться в повідомленні.

Для участі в конкурсі сільські та селищні ради до 1 вересня мають нагоду подати до районних державних адміністрацій заявку та відповідні матеріали.

Районні конкурсні комісії оцінюють учасників та подадуть обласній конкурсній комісії матеріали переможців районного конкурсу – претендентів на участь в обласному конкурсі.

В подальшому обласна конкурсна комісія визначає переможців (1 місце – один населений пункт, 2 місце – два населених пункти, 3 місце – три населених пункти) та приймає рішення про їх відзначення відповідними дипломами та цінними подарунками.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...