ОСТАННІ НОВИНИ

В середу на Львівщині стартує тиждень підтримки грудного вигодовування

Юлія Шпак

|

З 1 по 7 серпня у межах Всесвітного тижня грудного вигодовування у Львівській області триватиме Тиждень підтримки грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Відтак, у середу, 1 серпня, у Львівському державному обласному перинатальному центрі, вул Дж. Вашингтона, 6, відбудеться науково-практичний семінар «Грудне вигодовування. Проблеми з молочною залозою: причини, профілактика, лікування» – для лікарів акушер-гінекологів пологових стаціонарів та жіночих консультацій. Початок о 12.00 год.

Окрім того, у четвер, 2 серпня, відбудеться лекція на тему «Як забезпечити успішне грудне вигодовування» для  майбутніх матерів та Акція «День відкритих дверей у Львівському державному обласному перинатальному центрі». Початок о 12.00 год.

Реклама партнерів

Також у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний  центр, вул. Дністерська, 27, у п’ятницю, 3 серпня, відбудеться обласний науково-практичний семінар «Практичні аспекти організації грудного вигодовування» – для акушерок та дитячих медсестер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.