ОСТАННІ НОВИНИ

Міжнародний центр миротворчості відвідала делегація Збройних сил Канади

Омелян Шевчук

|

Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відвідала делегація Збройних сил Канади. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі НАСВ.

 

Очолив групу іноземців командувач Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади генерал-лейтенант Майкл Руло. Основною метою цього візиту було відвідування канадських інструкторів, які беруть участь у заходах з підготовки бойових підрозділів Збройних Сил України.

Зустрічав іноземну делегацію начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. В ході роботи канадські гості ознайомились із структурою та завданнями Міжнародного центру миротворчості та безпеки(МЦМБ).

Ознайомившись із специфікою діяльності МЦМБ, його навчальною матеріально-технічною базою, а також інфраструктурою центру, генерал-лейтенант Майкл Руло обговорив із керівництвом Центру та Національної академії перспективи подальшого військового співробітництва між Збройними Силами України та Збройними силами Канади на подальшу перспективу.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...