ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові викрили підприємця, що ошукав 12 осіб на незаконних будівництвах

Олександр Косик

|

Підприємець, що ошукав дванадцять осіб та самовільно розпочав будівництво у Львові, може потрапити на 12 років за ґрати. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Встановлено, що 55-річний чоловік, достовірно знав, що будівництво багатоповерхових житлових будинків (із вбудованими приміщеннями) на вулиці Антонича-Майданна у Львові здійснюється без належним чином оформлених та погоджених містобудівних документів, уклав із дванадцятьма особами угоди про вступ у члени Автогаражного кооперативу та договори купівлі-продажу квартир на вул. Антонича, 5 та 8а.

Таким чином, шахрай заволодів майже 7 млн грн грошових коштів потерпілих.

Крім цього, з’ясувалось, що вказана особа, не маючи жодних рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу їй у власність чи надання у користування земельної ділянки, усупереч вимог Земельного кодексу України, самовільно зайняла 0,2552 га території на вул.Тернопільська, 42 у Львові.

На цій земельній ділянці, що належить львівській громаді, чоловік розпочав будівництво житлового будинку – закупив будівельні матеріали і розмістив спецтехніку.

Більше того, залучивши підрядні організації таки збудував двохсекційний житловий будинок з вбудованими громадськими приміщеннями.

Таким чином, відповідно до примітки статті 197-1 КК України, завдав місту значної шкоди, а саме – на суму близько 153 тис грн.

У разі доведення вини, максимальний термін покарання, що загрожує правопорушнику – до 12 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...