ОСТАННІ НОВИНИ

На Стрийській збудують новий торгово-офісний комплекс

Наталя Дуляба

|

У Львові неподалік від ТРЦ King Kross Leopolis з’явиться новий торгово-офісний комплекс. Сьогодні, 27 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив ПП «Фірма «Гарантія» містобудівні умови та обмеження на будівництво торгово-офісного комплексу на вул. Стрийській, 121-А зі знесенням існуючої будівлі. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у проекті рішення, ПП «Фірма «Гарантія» зводитиме новий торгово-офісний центр на земельній ділянці площею 0,8 га. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови; категорія – землі житлової та громадської забудови; вид використання – для будівництва та обслуговування готельного та офісно-торгового комплексу.

Також земельна ділянка на вул. Стрийській, 121-А розташована у зоні Г-2 – торгово-діловій зоні місцевого значення. Виконком дозволив забудувати ділянку на 61%.

Гранично допустима висота майбутнього комплексу не повинна перевищувати 32,35 м.

Згідно з попередньою візуалізацією, забудовник спроектував майбутній торгово-офісний комплекс на 8 поверхів.

Відповідно до даних бізнес-сервісу YouControl, ПП «Фірма «Гарантія» зареєстрована у Львові на просп. В. Чорновола. Її засновницею є Наталія Лунів, яка разом зі своїм чоловіком Віталієм Лунівим володіє мережею магазинів брендового одягу Pako Lorente.

Також Наталія Лунів у 2016 році отримувала від виконкому міськради Львова дозвіл на будівництво торговельно-відпочинкового центру на вул. Личаківській, 201.

Основний вид діяльності ПП «Фірма «Гарантія» вказаний як допоміжне обслуговування наземного транспорту, розмір статутного капіталу становить більше 1,6 млн грн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...