ОСТАННІ НОВИНИ

Пес-прикордонник знайшов схрон з цигарковою контрабандою у авто поляка

Дарина Смеречанська

|

У Львівській області впіймали мешканця Перемишля, який намагався незаконно перевезти до Польщі у днищі свого авто 1,5 тисячі пачок сигарет. Про це Львівському порталу повідомили  у прес-службі Західного регіонального управління ДПСУ.

 

Житель Перемишля, повертаючись з приватної поїздки з України до Республіки Польща автомобілем марки «Fiat 230 CLMAC», обрав для слідування  смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» пункту пропуску «Шегині – Медика».

Під час проведення митного контролю у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо наявності в автомобілі товару, який переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим транспортний засіб було  скеровано у місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів.

В результаті спрацювання службового собаки «Джанго» у даному транспортному засобі було виявлено приховані від митного контролю 1560 пачок сигарет різних торговельних марок, загальною вартістю 56660 грн. Приховані сигарети переміщувались в спеціально виготовленому для цієї мети тайнику – ящику, котрий знаходився в днищі автомобіля.

Таким чином, громадянин Республіки Польща вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль, на підставі статті 511 Митного кодексу України, тимчасово вилучено. Матеріали справи будуть передані до суду, де і буде вирішуватись питання притягнення особи до відповідальності.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...