ОСТАННІ НОВИНИ

Двох жителів Львівщини притягнули до відповідальності через ухилення від призову

Юлія Шпак

|

Упродовж першого півріччя 2018 року судами Львівської області розглянуто чотири кримінальні провадження стосовно осіб, які ухилялися від призову на військову службу, навчальних або спеціальних військових зборів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

Зокрема, Бродівським районним судом постановлено два обвинувальні вироки за ч.2 ст.337 КК України(ухилення військовозобов’язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів) стосовно місцевих мешканців, які були військовозобов’язаними та перебували в оперативному резерві, проте ухилилися від проходження навчальних зборів.

Зважаючи на те, що порушники усвідомили протиправність своїх дій, а також щиро розкаялись, районний суд призначив їм покарання у вигляді штрафу.

Крім цього, двох жителів Буського та Радехівського районів притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.335 КК України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу).

Усі судові рішення набрали законної сили. Зазначимо, що провадження розпочинались органом досудового розслідування за зверненням районних військових комісаріатів.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...