ОСТАННІ НОВИНИ

Шукають найкращу книгу Форуму видавців

Андрій Котенський

|

ГО «Форум видавців» оголошує початок  традиційного конкурсу «BookForum Best Book Award». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Цьогоріч книжки оцінюватимуть в шістнадцяти  номінаціях. Окрім цього буде декілька спеціальних номінацій: «Свобода» (спеціальна відзнака за розкриття ідеї свободи як однієї з основних цінностей) та «Місто» (спеціальна відзнака, яка надається кожним містом, де відбуватимуться цьогорічні засідання Малих Журі – Львовом, Києвом, Харковом).

Номінації в яких оцінюватимуть книги:

 1. Класична українська література
 2. Сучасна українська проза.
 3. Сучасна українська поезія.
 4. Класична іноземна література, в українському перекладі
 5. Сучасна іноземна література, в українському перекладі
 6. Література для дітей від 0 до 5
 7. Література для дітей від 6 до 12.
 8. Література для підлітків і YA.
 9. Non-fiction.
 10. Біографія.
 11. Історія.
 12. Візуальна книга (вміщує видання, пов’язані з культурою, мистецтвом, музикою, театром, а також арт-буки).
 13. Наукова література.
 14. Популярна наукова література
 15. Навчальна, довідкова, професійна література.
 16. Література з економіки, бізнесу, фінансів

«Гран-прі присуджується шляхом досягнення консенсусу членів Великого Журі конкурсу. У випадку, якщо журі премії не дійде згоди щодо володаря гран-прі, я сама обиратиму книгу, яка отримає цю нагороду», – наголосила президент ГО «Форуму видавців» Олександра Коваль.

Засідання журі проходитимуть у трьох містах України: Львові, Києві і Харкові, а остаточне рішення буде ухвалено на завершальному засіданні у Львові.

Кожне з трьох регіональних журі складатиметься з 8 осіб: голови регіонального журі, людини Книги, людини Науки, людини Мистецтва, людини Слова, людини Діла, людини Освіти та людини Міста.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати лише видавництва-учасники 25 Book Forum до 14 серпня. Розглядатимуть як паперові видання, так і цифрові або мультимедійні (тобто такі, які містять взаємопов’язану за допомогою програм текстову, звукову, графічну та іншу інформації).

Результати Конкурсу будуть оголошені під час урочистої церемонії нагородження 20 вересня і після цього оприлюднені на сайті.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...