ОСТАННІ НОВИНИ

На Чернігівщині у родичів 11-річного хлопчика, у якого діагностували дифтерію, виявили клінічні ознаки недуги

Вероніка Рой

|

Діагноз «дифтерія» у 11-річного хлопчика з Чернігівської області підтвердився лабораторно. Це уже четвертий випадок дифтерії в Україні. Також 14 липня клінічні ознаки недуги виявили і чотирьох родичів хлопчика. Про повідомляє Центр громадського здоров’я.

 

Зазначається, що лікарі здійснили протиепідемічні заходи щодо виявлення збудника серед контактних осіб, всього обстежено 18 осіб, серед них у 4-х членів родини хлопчика (матері, батька, сестри і брата) виявлені клінічні ознаки дифтерії, дослідження тривають. Двоє дітей і мати госпіталізовані до Ніжинської центральної районної лікарні, їх стан стабільний, дітям введена протидифтерійна сироватка.

Додамо, що з початку року в Україні зафіксовано 4 випадки дифтерії: по одному у Чернігівській та Київській областях і два – у Луганській області.

Нагадуємо, що єдиний захист від дифтерії – це вакцинація. МОЗ рекомендує якнайшвидше зробити необхідні щеплення проти дифтерії дітям і дорослим згідно з календарем щеплень. Якісна та безпечна вакцина є в усіх регіонах України, і надається безоплатно як для дітей, так і для дорослих.

Більше про симптоми дифтерії та ускладнення від цієї недуги можна прочитати тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...