ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман обіцяє посилити відповідальність туркомпаній

Дарина Смеречанська

|

Кабмін готує рішення, які сприятимуть усуненню прикрих випадків порушення чи невиконання умов договорів із споживачами туристичних послуг, а також посилять відповідальність туристичних компаній. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає-прес-служба уряду.

 

Він наголосив, що наразі туристичний бізнес – переважно є приватним і ліцензується згідно з законодавством. Оперативно відслідкувати потужності компаній і співставити це з обсягом підписаних договорів із споживачами майже неможливо. Разом з тим, наявні факти неналежного виконання договірних умов – це «серйозний дзвінок, що є проблеми» і потрібно переглядати кваліфікаційні вимоги до туркомпаній та авіакомпаній.

«Я дав доручення Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву спільно з Міністерством інфраструктури утворити групу, оцінити ситуацію, привести до відповідальності компанії (які неналежним чином ведуть свою діяльність). Такі випадки були і раніше. Але ми розуміємо сьогоднішню ситуацію і думаємо про те, як посилити відповідальність компаній», – сказав Володимир Гройсман.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...