ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові власник алкомагазинів сплатить мільйон за порушення трудового законодавства

Дарина Смеречанська

|

Власника чотирьох магазинів у Львові, які торгують алкоголем, оштрафовано на понад 1 млн грн за порушення трудового законодавства. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ Держпраці у Львівській області.

 

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування  на підприємстві, яке здійснює  торгівлю  алкогольними напоями. Контрольний захід відбувся у 4 магазинах Львова, що належать  фізичній особі – підприємцю.

У цих  крамницях інспектори виявили факти допуску  п’ятьох працівників до роботи без  належного оформлення трудових відносин.

Зазначимо, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин  передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, за це порушення підприємство   оштрафовано   на п’ятсот п’ятдесят вісім тисяч чотириста п’ятдесят гривень.

Окрім цього, інспектори з’ясували, що 4 продавцям,  які працювали згідно трудового договору, не проводилася індексація заробітної плати у червні-грудні 2017 року. За це порушення  підприємство оштрафоване   на чотириста сорок шість тисяч сімсот шістдесят гривень.

Слід зазначити, що  в межах інспекційного відвідування були виявлені  також інші порушення трудового законодавства.

Отже, за усі порушення підприємству загалом доведеться сплатити штраф понад 1 млн. грн.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...