ОСТАННІ НОВИНИ

Левка Лук'яненка поховають на Байковому кладовищі у Києві

Вероніка Рой

|

Українського політв’язня, дисидента і колишного народного депутата України Левка Лук’яненка поховають 10 липня на Байковому кладовищі у Києві. Про це повідомив письменник Володимир Яворівський.

 

«Нарешті дружина Левка Надійка прийняла остаточне рішення: у понеділок з Левком можна попрошатися в його будину, в селі Хотові. У вівторок з 10 по 12-у в Клубі Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська). Відспівування у Володимирському з 12.30 по 13.30. Поховання на Байковому», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Левко Лук’яненко помер у реанімації після тривалої хвороби. 24 серпня йому б виповнилося 90 років.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, з метою вшанування пам’яті Левка Лук’яненка у день похорону 10 липня Державний прапор України на вежі адміністративної будівлі Львівської міської ради на пл. Ринок, 1 буде приспущено.

«У зв’язку із смертю Героя України, народного депутата чотирьох скликань Верховної Ради України, співзасновника Української гельсінської групи, українського політв’язня та дисидента Левка Лук’яненка, Львівська міська рада звертається з рекомендацією про призупинення розважальних заходів на час проведення похорону», – йдеться у повідомленні.

Довідка

Левко Лук’яненко – український дисидент і політик часів СРСР, співзасновник Української Гельсінської Групи, політик та громадський діяч, колишній народний депутат України, Герой України, письменник, автор «Акта проголошення незалежності України», лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...