ОСТАННІ НОВИНИ

Облрада  віддасть приміщення на вулиці Данила Апостола під експертно-криміналістичний центр

Дарина Смеречанська

|

Львівська обласна рада збирається передати в оперативне управління Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України об’єктів нерухомого майна на вулиці Данила Апостола, 16. Досі це майно перебувало на балансі обласної ради. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОР.

 

«Невідкладна потреба в приміщенні виникла у зв’язку із збільшенням штату працівників Львівського НДЕКЦ МВС України, – каже директор Центру Роман Заяць. – Якщо раніше у нас налічувалося 145 експертів, то зараз їх стало на 100 більше, відтак в теперішніх приміщеннях у нас просто немає змоги розмістити людей і оперативно проводити дослідження. Тому було прийнято рішення звернутися до обласної ради з проханням передати нежитлові будівлі загальною площею 4263,2 кв. м за адресою: м. Львів, вул..Данила Апостола,16. Тут плануємо розмістити адміністративно-лабораторний комплекс експертного центру. Дані будівлі потребують комплексного капітального ремонту, зокрема встановлення системи теплопостачання. Тому тепер у нас з’явилася можливість напряму подавати заявку до Міністерства внутрішніх справ України щодо виділення необхідних коштів на ремонт та облаштування будівлі. Ми плануємо виготовити ПКД ще цього року та опісля розпочати реконструкцію зазначених приміщень».

За його словами, створення оновленого Центру вдвічі пришвидшить проведення експертиз для правоохоронних органів, судів. «Для цього у нас є сучасне обладнання та відповідні фахівці», – додав він.

Зі свого боку голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив, що спілкуючись із керівником ГУ Нацполіції у Львівській області Валерієм Середою та прокурором області Юрієм Квятківським, дійшли висновку, що сьогодні вкрай необхідно створити належні умови для роботи експертів-криміналістів, які несуть вирішальне навантаження при визначенні важких злочинів. «Фахівці, які будуть працювати у цих стінах, робитимуть усе можливе, аби злочини в області розкривалися якомога оперативніше і що найголовніше – дослідження проводилися на сучасному якісному обладнанні», – зазначив Олександр Ганущин.

Фото: Facebook-сторінка Олександра Ганущина

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *