ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться Регіональний Форум «За раннє втручання»

Юлія Шпак

|

У Львові в актовій залі НРЦ «Джерело» 11 липня відбудеться Регіональний Форум «За раннє втручання». Захід відбудеться за участі представників міської та обласної влади, представників вищих навчальних закладів та фахівців-практиків, а також батьків дітей з особливими потребами та громадських діячів.  Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

«Метою Регіонального Форуму «За раннє втручання» є аналіз існуючої системи надання ранньої допомоги сім’ям, які виховують дітей з порушенням розвитку і узгодження спільних дій щодо відкриття центрів раннього втручання в районах Львівської області найближчим часом. Також на Форумі буде представлено звіт реалізації проекту «Навчальні семінари для фахівців та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання», який діяв в регіоні з березня 2018 року», – зазначають організатори заходу.

Регіональний Форум «За раннє втручання» відбудеться в середу, 11 липня 2018 року в актовій залі НРЦ «Джерело» (м.Львів, проспект Червоної Калини 86А). Тривалість – 10.00 – 14.00.

Запрошуємо до участі представників засобів масової інформації. Додаткову інформацію можна отримати у Юлії Аронової – kryla.lviv@gmail.com 098-00-34-181;  050-228-24-66.

Організатори заходу – ГО «Розправлені крила», НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог».

Довідка.

Раннє втручання – це визнана у світі система комплексної допомоги дітям з порушеннями розвитку чи ризиком їх виникнення, спрямована на розвиток дитини і нормалізацію життя її сім’ї.

Проект «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» впроваджується за фінансування Європейського Союзу (ЄС) ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог» в рамках ініціативи «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО», що реалізується Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm. Його реалізація стартувала 19 березня і триватиме до 25 липня 2018 року.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...