ОСТАННІ НОВИНИ

Чотири вулиці Галицького району отримали нову схему руху

Омелян Шевчук

|

Від сьогодні, 4 липня, розпочала діяти нова схема організації дорожнього руху пл. Шашкевича, вул. Бібліотечній, вул. Матейка, вул. Рилєєва. Усі необхідні дорожні знаки встановлено. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

«Від сьогодні, 4 липня, розпочала діяти нова схема організації дорожнього руху на невеличких вулицях нашого району. Йдеться про вул. Бібліотечну, вул. Матейка, вул. Рилєєва, пл. Шашкевича. Усі необхідні дорожні знаки встановлено. Однак ще між вул. Технічна і вул. Бібіліотечна буде облаштовано пішохідний перехід і встановлено острівець безпеки та ще один дорожній знак», – повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка.

Відповідно до нової схеми, пл. Шашкевича, на ділянці від вул. Бандери до вул. Дорошенка, яка була двосторонньою, стала односторонньою в напрямку до вул. Дорошенка. Натомість на вул. Бібліотечній замість одностороннього впровадили двосторонній рух.

Крім того, рух транспорту на вул. Матейка, на ділянці від вул. Рилєєва до вул. Технічної розвернули в протилежний бік — до вул. Рилєєва, а сама вул. Рилєєва стала односторонньою в напрямку до вул. Устияновича.

Нагадаємо, на звернення керівництва Львівського органного залу, в кінці березня цього року, на території між Органним залом і вул. С. Бандери було облаштовано пішохідну зону.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...