ОСТАННІ НОВИНИ

На Бродівщині громадська організація незаконно користувалась 21 тис. га мисливських угідь

Олександр Косик

|

Прокуратура довела у суді незаконність отримання у користування громадською організацією понад 21 тисяч га мисливських угідь на території Бродівського району. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Так, постановою суду апеляційної інстанції залишено без змін рішення господарського суду Києва, яким було задоволено позовну заяву заступника прокурора Львівської області, який вимагав визнати незаконним рішення Львівської обласної ради та недійсним договір про умови ведення мисливського господарства.

Прокуратура встановила, що без встановленої законом процедури погодження із власниками або землекористувачами земель запасу, резервного фонду, паїв тощо, вони (землі) були передані у користування громадській організації для ведення мисливського господарства.

Зазначимо, що ці землі розташовані на території 15-ти населених пунктів Бродівського району.

За результатами пред’явлених прокурорами 7 позовних заяв на даний час судами уже постановлено 5 судових рішень, відповідно до яких підтверджено незаконність надання у користування мисливських угідь загальною площею 115 тис 565 га, із яких 93 тис 832 га уже повернуто з незаконного користування.

Відтак, вказані землі підлягатимуть використанню їх законними володільцями, у встановленому законом порядку за цільовим призначенням.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...