ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові декларацію з лікарем вже підписали понад 306 тисяч осіб

Омелян Шевчук

|

Із початку кампанії «Лікар для кожної сім’ї» декларацію з обраним лікарем – сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, уже підписали понад 306 тисяч містян, що становить понад 40% від приписного населення Львова, і загалом, це близько 40% від усієї кількості підписаних декларацій по Львівській області. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

Львів’ян закликають не зволікати з вибором, адже чим швидше почати пошуки «свого» лікаря – тим більше вибору і впевненості отримаєте, що саме цей лікар вам підходить. А якщо уже знайшли чи маєте лікаря, якому довіряєте – не зволікайте і підпишіть з ним декларацію. Бо у Львові вже є лікарі, які набрали оптимальну кількість пацієнтів.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, у Львові декларацію з лікарем вже підписали понад 306 тисяч містян.

«Станом на 1 липня у Львові підписано 306 тисяч декларацій про вибір сімейного лікаря, і кожного дня ця цифра зростає. Цей процес динамічний, і ми активно закликаємо мешканців до підписання декларацій. Щоб допомогти їм в цьому, в наших поліклініках діють спеціальні консультативні пункти, в яких інформують та консультують, як обрати свого лікаря і що потрібно для того, щоб підписати з ним декларацію. Заклади позначені наліпками «Тут можна обрати свого лікаря», і в кожному закладі розміщена інформація про сімейних лікарів – досвід роботи, освіта тощо, також вся інформація про лікарів розміщена на сайтах наших установ, поширюється у соціальних мережах. Тому закликаємо не зволікати з вибором лікаря», – повідомив він.

Окрім того Володимир Зуб повідомив, що ряд кваліфікованих лікарів уже фактично вичерпали свій ліміт із підписання декларацій.

«У Львові офіційно є 758 тисяч приписного населення, але думаю, що з часом ця цифра буде більша, тому що пацієнти з прилеглих територій до Львова чи з будь-яких інших міст мають право підписати декларацію з нашими лікарями. Вже є достатньо велика кількість лікарів, які підписали і по 1500, і 1600, і 1700 декларацій. Також є лікарі, які вже набрали понад 1800 пацієнтів», – розповів він.

Нагадаємо, у межах медреформи із 2 квітня в Україні стартувала кампанія «Обери свого лікаря». Підписувати декларацію із лікарем може кожен у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації але лише тоді, коли медзаклад зареєстрований у системі eHealth. Покрокову інструкцію обрання лікаря дивіться тут.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...