ОСТАННІ НОВИНИ

В аеропорті Тунісу більш ніж на добу застрягли 300 українських туристів

Олександр Косик

|

В аеропорту Монастір в Тунісі вже другу добу перебувають близько 300 українських туристів, які не можуть вилетіти до Харкова. Про це пише ТСН, передає Львівський портал.

 

Як розповіли пасажири , авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов’язань по поверненню громадян України додому.

Зазначається, що частина туристів залишається в аеропорту Монастір без інформації про запланований виліт. Другу групу туристів, які повинні були вилетіти до Харкова о 07:35 28 червня, привезли в готель в місті Сус.

«Нічого не обіцяють. Кажуть хто що – хтось обіцяє виліт, хтось говорить – сьогодні вильоту не буде», – розповідають туристи.

У консульстві України в Тунісі повідомили, що причина затримки рейсу — відсутність палива для заправки літака. За інформацією представництва, туроператор має вирішити ситуацію протягом декількох годин.

«Консульство займається цією проблемою. Туроператор обіцяє вирішити цю проблему за декілька годин, проте детальна інформація буде відома пізніше», – розповіли у дипломатичному представництві.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...