ОСТАННІ НОВИНИ

Фірмі екс-чиновника Львівської ОДА виділили земельну ділянку на Пластовій

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 27 червня, під час продовження пленарного засідання Львівської міської ради депутати затвердили ТзОВ «БізнесЛев» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 11-Б. «За» відповідну ухвалу проголосували 45 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали, ділянка належить до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а розташована вона у зоні В-4 – зоні підприємств IV класу шкідливості та частково в зоні Л-1 – озеленені території.

Зараз на цій ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна, загальною площею 578,7 кв м, які перебувають у власності ТзОВ «БізнесЛев».

Зазначимо, ще у 2014 році Львівська міська рада надала ТзОВ «БізнесЛев» дозвіл на виготовлення документації із землеустрою на цю земельну ділянку. Однак її раніше виділяли й Івано-Франківському шиноремонтному заводу для обслуговування філії Львівського збірно-обмінного пункту, зараз завод не заперечує проти вилучення цієї землі на користь компанії.

«На підставі звернення заявника, відповідних документів підготовлено проект ухвали, яким пропонується затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 6150 га на вул. Пластовій, 11-Б для обслуговування адміністративно-виробничих будівель», – йдеться у пояснювальній записці.

Відтак ТзОВ «БізнесЛев» надали в оренду земельну ділянку площею 0,6150 га на вул. Пластовій, 11-Б на 10 років для обслуговування адміністративно-виробничих будівель.

Орієнтовний розмір орендної плати за землю депутати міської ради встановили у 212 тисяч гривень на рік. «БізнесЛев» протягом трьох місяців має відшкодувати Львівській міськраді недоотримані коштів за користування земельною ділянкою.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «БізнесЛев» зареєстроване у Львові на вул. Лінкольна, 10. Його засновником є ТзОВ «Лев», що зареєстроване за цією ж адресою. Власниками ТзОВ «Лев» є Володимир та Олег Рудницькі.

Основний вид діяльності ТзОВ «БізнесЛев» є неспеціалізована оптова торгівля. Розмір статутного капіталу становить 1,8 млн грн.

При цьому Олег Рудницький є колишнім заступником голови Львівської ОДА, також він працював заступником начальника головного управління МВС у Львівській області. На місцевих виборах 2010 року балотувався до Львівської міської ради від «Сильної України».

За даними «Наших грошей», Львівська міськрада вже судилась із ТзОВ «Лев» щодо стягнення 1,04 млн грн інвестиційного внеску на розвиток соціальної інфраструктури Львова за дозвіл на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями і об’єктами обслуговування на вул. Лінкольна, 10. Цей внесок фірма так і не сплатила до міського бюджету.

Також підрозділи міськради Львова протягом 2014 року замовляли у групи компаній, підконтрольних Олегу Рудницькому, послуг із охорони та прибирання приміщень майже на 1,3 млн грн.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...