ОСТАННІ НОВИНИ

Винуватці у затримці руху львівських трамваїв компенсували майже 50 тисяч гривень

Юлія Шпак

|

За минулий тиждень на рахунок ЛКП «Львівелектротранс» поступили компенсаційні сплати на загальну суму близьку до 50 тисяч гривень від винуватців незначних ДТП, що спричинили суттєві затримки у русі міського електротранспорту. Про це Львівському порталу повідомили у пре-службі Львівської міської ради.

 

Зокрема:

  • простій трамвайних вагонів по маршрутах № 2 та № 7 через перешкоджання руху 12.06.2018р. з 18.46 год. по 21.25 год. через ДТП, що мало місце у м. Львові на вул. Личаківській з вини автомобіля марки «Ніссан». Отримано компенсацію на суму: 29 869,53 грн.
  • простій трамвайних вагонів по маршрутах № 2 та № 7 через перешкоджання руху 14.06.2018р. з 08.55 год. по 10.40 год. у м. Львові на вул. Мечникова внаслідок зіткнення автомобілів марки «БАЗ» та «Сітроен». Отримано компенсацію на суму: 19 676,83 грн.

Як повідомив Ігор Дворянин, начальник служби безпеки ЛКП «Львівелектротранс», практика компенсаційних виплат напрацьована юристами підприємства уже сьогодні показує позитивний результат.

«Маємо позитивну динаміку зменшення кількості випадків та часу простоїв міського електротранспорту внаслідок незначних ДТП та паркування у непризначених для цього місцях», — розповів Ігор Дворянин.

Детальніше про проблеми паркування автомобілів на трамвайних коліях можна прочитати у матеріалі Львівського порталу: «Бидло-паркінг на трамвайній колії: новітня традиція княжого Львова».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...