ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині дефіцит робочих кадрів: найбільше не вистачає швачок та водіїв

Дарина Смеречанська

|

У Львівському обласному центрі зайнятості розповіли, які професії у області нині є найбільш затребуваними. Загалом у січні-травні поточного року в базі даних налічувалося 32,6 тис. пропозицій працевлаштування.

 

Найбільша потреба в області зафіксована на кваліфікованих робітників: операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок, швачок, водіїв автотранспортних засобів, монтерів кабельного виробництва тощо. Доволі високим залишався попит на працівників сфери торгівлі та послуг: продавців, охоронників, кухарів, офіціантів. Серед професіоналів і фахівців найчастіше запрошували на роботу бухгалтерів, кредитних інспекторів, сестер медичних, рекламістів, інженерів і вихователів, а з-поміж представників найпростіших професій – підсобних робітників, прибиральників і вантажників.

–       За інформацією фірм і компаній, на початку червня в області актуальними залишалися 7,9 тис. вільних місць праці, що на 51% більше, аніж було станом на 01.06.2017 року. Про ще тисячу пропозицій роботи ми довідалися з інших джерел: оголошень у газетах чи інтернет-ресурсах або під час відвідування підприємств, – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Реклама партнерів

За його словами, середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях, відкритих станом на 1 червня, становив 5,5 тис. грн (торік було на тисячу менше). Найбільшу винагороду готові платити потенційним співробітникам працедавці м. Новояворівська (6,1 тис. грн), Бродівщини (5,9 тис. грн), м. Львова та Радехівського району (5,8 тис. грн). Понад 5 тис. грн пропонують майбутнім працівникам суб’єкти господарської діяльності Моршина, Миколаївського, Золочівського, Городоцького, Пустомитівського та Кам’янка-Бузького районів.

Найвище на Львівщині оцінюється праця інженера з організації керування виробництвом – 21,1 тис. грн, головного тренера команди (збірної, клубної) – 20,0 тис. грн, начальника цеху – 14,7 тис. грн. Начальник відділу може розраховувати на 13,6 тис. грн, головний технолог – на 13,5 тис. грн, машиніст котка самохідного з рівними вальцями – на 13,4 тис. грн, шліфувальник-полірувальник виробів з каменю – на 13,2 тис. грн, диспетчер підприємства мереж – на 12,2 тис. грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...