ОСТАННІ НОВИНИ

Вночі вандали розмалювали електричку на станції Трускавець

Юлія Шпак

|

Вночі, 21 червня, невідомі розмалювали електропоїзд на станції Трускавець. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «львівської залізниці».

 

«Близько 5-ї год. перед рейсом локомотивна бригада виявила, що невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами два вагони електропоїзда ЕР2т №7246. На місце події залізничники викликали наряд поліції. Триває розслідування», – йдеться у повідомленні.

Також залізничники наголошують, що випадки псування та розукомплектування рухомого складу, особливо того, що задіяний у приміському русі, загострюють проблему належного забезпечення та організації приміських пасажирських перевезень. Із початку 2018 року залізничники зафіксували 14 таких випадків, що завдали збитків магістралі на суму майже 122 тис. гривень.

«Крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі господарства приміських перевезень лягають додаткові витрати робочого часу працівників підрозділів та кошти, необхідні для усунення цих збитків.Окрім того, пошкоджені вагони необхідно відставляти з руху для ремонту, що відповідно зменшує їхню кількість в експлуатації і призводить до скорочення складів поїздів. Із початку 2018 року через злочинні дії крадіїв, хуліганів та вандалів залізничникам доводилося тимчасово вилучати з експлуатації для позапланового відновлення близько 20 одиниць моторвагонного рухомого складу», – додають у «Львівській залізниці».

Фото: Львівська залізниця

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...