ОСТАННІ НОВИНИ

У Залізничному районі Львова спостерігається збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми, - прокуратура

Юлія Шпак

|

Протягом 5 місяців цього року, 10 неповнолітніми вчинено 11 злочинів, у той час упродовж усього 2017 року 8 неповнолітніми вчинено лише 9 злочинів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

Зазначається, що збільшення кількості злочинів, вчинених неповнолітніми, спостерігається у Залізничному районі Львова

«Переважно спостерігається тенденція до вчинення неповнолітніми корисливих злочинів проти власності, зокрема, йдеться про 4 замахи на крадіжку (із яких 2 – на повторну), 3 крадіжки, 1 замах на крадіжку, поєднану з проникненням в житло, 1 незаконне заволодіння транспортним засобом, а також два заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що основними причинами вчинення підлітками злочинів є те, що вони проживають у малозабезпечених та неповних сім`ях, де часто батьки (або особи, які їх замінюють) ведуть аморальний спосіб життя, належно не контролюють дітей, не стежуть за навчанням, дозвіллям. Окрім цього, у районі недостатня робота фізкультурно-спортивних закладів для дітей та інше.

Відтак, прокуратурою скеровано лист у відділ превенції Залізничного відділу Нацполіції у Львівській області, у якому наголошено на необхідності вжиття заходів щодо упередження вчинення неповнолітніми злочинів.

Також прокуратура вимагає забезпечити проведення у навчальних закладах лекцій і практичних занять, також зустрічей з адміністрацією навчальних закладів та представниками батьківських комітетів та інших заходів, спрямованих на формування у дітей правосвідомої поведінки, навичок до здорового способу життя.

Крім цього, наголошено на необхідності профілактичної роботи, ознайомлювальних, попереджувальних та виховних бесід з дитиною та її родичами (законними представниками), а також важливості відвідування домівок дітей відповідальнми працівниками.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...