ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця до кінця літа обіцяє запустити потяг Мукачево – Будапешт

Олена Карп'юк

|

Вже до кінця літа Укрзалізниця планує запустити євро колією потяг Мукачево – Будапешт. Поїздка ним займатиме орієнтовно шість годин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ПАТ «Укрзалізниця».

 

Як зазначив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, вже найближчим часом спеціально для цього поїзда на відстані 500 м від залізничного вокзалу станції Мукачево розпочнеться будівництво окремої посадочної платформи, яка примикатиме до колії стандарту 1435 мм.

«Наразі триває погодження проекту будівництва, роботи плануємо розпочати вже найближчими тижнями. Паралельно вже опрацьовуємо питання графіка руху поїзда та встановлення тарифів», – зазначив Євген Кравцов.

Також він зауважив, що крім зведення нової платформи, необхідно впорядкувати близько 40 км євроколії. Усі роботи планується звершити до кінця літа 2018 року.

Планується, що поїзд Мукачево – Будапешт долатиме відстань близько 400 км орієнтовно за 6 годин. Його маршрут пролягатиме через угорські міста Дебрецен та Ньїредьгаза.

Завдяки поїзду, що курсуватиме євроколією, не потрібно буде витрачати час на заміну колісних пар, а всі прикордонно-митні операції здійснюватимуться на станції Чоп.

У перспективі Укрзалізниця планує також запровадити пряме залізничне сполучення зі Словаччиною, Чехією та іншими країнами Євросоюзу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...