ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться фестиваль української архітектури «ВЕЖА»

Омелян Шевчук

|

Вперше у Львові відбудеться фестиваль української архітектури «ВЕЖА», присвячений 110-річчю від часу створення першого громадського об’єднання архітекторів у нашому місті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

 

Тема цьогорічного фестивалю — пошук національної ідентичності в сучасній архітектурі України. Учасниками фестивалю будуть відомі архітектори Львова, Дніпра, Чернівців, Вінниці, Запоріжжя, Києва, Тернополя, Миколаєва, Івано-Франківська, Рівного, Ужгорода, Польщі.

У рамках фестивалю відбудеться архітектурний кінофестиваль, дискусійний круглий стіл, проектний семінар (ворк-шоп), архітектурний квест, а також авторські лекції, концерт, пікнік-гаївка до дня архітектора у Свірзькому замку та багато інших цікавих подій.

«Львівські архітектори давно мріяли про власний Архітектурний фестиваль. Фестиваль, який буде щороку, і який усі чекатимуть із нетерпінням, щоб знову і знову приїжджати до нашого міста і подискутувати про архітектуру. Вірю, що саме Львівський будинок архітектора — «Порохова вежа» — найкраще місце для подій такого фестивалю. Саме тому і назву він отримав «ВЕЖА» — такий собі останній бастіон української архітектури. Сподіваємось, що і львівські архітектори, і гості нашого фестивалю підтримають цьогорічну тему, якій будуть присвячені усі події цього заходу, а саме: «Пошук власної ідентичності» і не лише української архітектури, але й безпосередньо львівської архітектурної школи…», — розповів голова Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Богдан Гой.

Фестиваль відбудеться із 28 червня — 1 липня 2018 року. Урочисте відкриття фестивалю заплановано на 29 червня о 11:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4, Порохова вежа.

Організатор фестивалю — Львівська спілка архітекторів (Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України).

Програма

1 день, 29 червня 2018 року

11:00−12:00 — урочисте відкриття Фестивалю, старт архітектурного квесту по Львову

12:00−16:00 — архітектурний кінофестиваль

Проектний семінар (ворк-шоп)

14:00−16:00 — круглий стіл: сучасні проблеми архітектури України: пошук самоідентичності

16:00−19:00 — авторські лекції про сучасну архітектуру України

2 день, 30 червня 2018 року

12:00−14:00 — перегляд кінофільму «Україна. Повернення своєї історії»

15:00−16:00 — презентація результатів проектного семінару

17:00−22:00 — великий концерт до 110-річчя заснування спілки архітекторів у Львові, нагородження переможців кінофестивалю і квесту, вручення дипломів і відзнак.

22:00 — світлова вистава. Інтерактивне освітлення Порохової вежі.

3 день, 1 липня 2018 року

10:00−17:00 — поїздка на святкову Мистецьку гаївку та замальовки на природі у Свірзькому замку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *