ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині оштрафували інспектора екологічної інспекції, який забув задекларувати придбану автівку

Юлія Шпак

|

Державний інспектор екологічної інспекції на Львівщині несвоєчасно повідомив НАЗК про купівлю авто за 189 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

За участі прокуратури Львівської області, Сихівським районним судом м.Львова визнано винним колишнього головного спеціаліста відділу економічного контролю земельних ресурсів за поводженнями з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Львівської області Державної екологічної інспекції у Львівській області у вчиненні адмінправопорушення, пов’язаного з корупцією.

«Так, згідно з адмінпротоколом, складеним Управлінням захисту економіки у Львівській області, 35-річний чоловік несвоєчасно повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому – купівлю автомобіля «Мерседес Е270» вартістю 189 тис грн», – йдеться у повідомленні.

Таким чином вказана особа вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

За наслідками судового розгляду до службовця застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 грн.

Вказане рішення суду не набрало законної сили. Відомості щодо оскарження на даний час відсутні.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...