ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на Свято Морозива від компанії «Рудь»

Омелян Шевчук

|

Кожного року виробник морозива №1 в Україні – компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») радує малечу та дорослих багатьох українських міст неперевершеною подією – «Святом Морозива». І 2018-й не стане винятком. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

«Святом Морозива» у Львові відбудеться 10  червня з 13.00 до 18.00 у Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Реклама партнерів

На відвідувачів чекатимуть різноманітні майстер-класи, атракціони, розваги та сюрпризи!

Важлива новина для шанувальників заходу. Цьогоріч формат свята повністю змінено, адже спрощено обмін квитків на атракціони із розвагами!

Відтепер взяти участь в атракціоні або майстер-класі дуже просто: достатньо просто купити морозиво на заході.

Відтак 1 будь-яке морозиво «Рудь» = 1 квиток = 1 атракціон!

«Свято буде умовно розподілено на дві великі локації – розваги та майстер-класи. Їхній «арсенал» суттєво розширено: кожен зможе знайти щось цікаве для себе», – повідомили організатори.

Окрім сцени, працюватимуть декілька вільних від квитків і перепусток локацій із розвагами. Організатори зазначають, що також можна буде виграти дуже круті призи!

«Свято Морозива» — проект для дітей і заради дітей. Починаючи з 2005 року, захід проводиться щорічно, жодного разу його не було призупинено. Цього року Свято Морозива завітає більш ніж до 15 міст України. Слідкуйте за графіком Свят на сайті https://svyato.rud.ua/. Головна мета цьогорічного заходу — 100 відсотків позитивних вражень. Чим зумовлено зміни формату? Ми доклали всіх зусиль, щоб наші гості почували себе на святі максимально комфортно. Найважливіше — це родинне спілкування. Ми дуже хочемо, щоб батьки проводили більше часу зі своїми дітьми, адже сім’я — це єдине ціле. Тому на Святі цього року багато саме родинних локацій, конкурсів і розваг. Спрощено механіку обміну та розширено соціальну складову проекту. Навіть якщо ти випадково потрапив на захід і хочеш взяти участь в атракціоні — достатньо покуштувати лише одне морозиво! Не хочеш морозива? Гайда на розважальні локації! Бери участь у конкурсах — гарантовано отримуй призи! До зустрічі на Святі!», – закликає керівник проекту «Свято морозива» Тетяна Хомяк.

Фото: ТМ “Рудь”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...