ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові скасували співи «головного холостяка країни» через виступи в Росії

Дарина Смеречанська

|

У Львові скасували нинішній виступ співака, героя 8-го сезону шоу «Холостяк» Рождена Анусі. Про це повідомили організатори заходу у Facebook.

 

Зауважимо, що виступ зіркового холостяка мав відбутися сьогодні, 18 травня, замість скасованого концерту Віталія Козловського.

Як пояснили організатори, вони «недогледіли виступи виконавця в сусідній країні агресора в попередні роки», відтак вирішили відмінити виступ Рождена Анусі.

«Стосовно вечірки та концерту , анонсованої на 18 травня. Ми провели заміну, попередньо анонсованого, хедлайнера в останній тиждень та замінили його на «головного холостяка країни» у зв’язку з ситуацією, яка склалася… Ми керувались великою популярністю виконавця на телебаченні серед жіночої аудиторії, бажанням жінок та дівчат побачити вживу чоловіка, за якого багато жінок країни відкладає всі свої справи у п’ятничний вечір і пильно привертає всю свою увагу до екрану телевізора. В той моменти, ми, як організатори, недогледіли виступи виконавця в сусідній країні агресора в попередні роки. І надалі будемо старатись більш детальніше та уважніше вивчати діяльність та обирати зіркових гостей наших вечірок. Ми свідомі львів’яни і підтримуємо дії активістів нашого міста, стосовно заборони виступу артистів, які гастролюють на території Росії в останні роки бойових дій на сході України. Про це свідчить наша попередня діяльність: виступи в клубі Наталки Карпи, Марії Яремчук, TAYANNA, Ivan Navi, яскраві покази дизайнерських вишиванок в День Незалежності, благодійність (про яку, як правило, не прийнято кричати), тощо… А от в даному випадку трішки не догледіли, чого надалі не повториться, а скерувалися топовою популярністю артиста на просторах ЗМІ країни», – наголошують на офіційній Facebook-сторінці нічного клубу «Галерея лицарів», де мав відбутися концерт.

Нагадаємо, раніше розгорівся скандал довкола того, що заслужений артист України Віталій Козловський заспівав на концерті у Москві, присвяченому 9 травня. Згодом у соціальній мережі він пояснив, чому виступав у Москві на концерті. У Львові вирішили скасувати його концерт.

Фото: beztabu.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...