ОСТАННІ НОВИНИ

Відомі музиканти дадуть у Львові безкоштовні фортепіанний та флейтовий майстер-класи

|

У Львівському органному залі 27 травня о 19.00  флейтист Тон Фрет та піаністка Вероніка Ільченко виконають незабутню програму «Витоки» з творів композиторів, натхненних традиційною музикою своїх країн: Джозефа Джонгена, Арно Бабаджаняна, Шарля Кьоклена, Бели Бартока, Ервіна Шульгофа і Мирослава Скорика. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Водночас 28 травня з 11.00 вже традиційно для Львівського органного залу, відомі музиканти проведуть впродовж дня два безкоштовні майстер-класи. Спершу фортепіанний, а згодом флейтовий. Тур організовано за сприяння посольства Королівства Бельгія в Україні.

Протягом візиту музиканти також відвідають інші галицькі міста, а саме Дрогобич, Трускавець та Золочів, де зіграють для місцевих поціновувачів високої класики.

Перший концерт відбудеться 24 травня о 19.00 у концертному залі Дрогобицького коледжу імені Василя Барвінського. Наступним музикантів зустрічатиме Трускавець. 25 травня о 19.00 чарівні звуки флейти та фортепіано лунатимуть із залу “Кришталевого палацу”. Вже через добу, 26 травня о 19.00, бельгійських виконавців зустрічатиме славний Золочів. Концерт відбудеться у Золочівському Будинку культури імені Ігора Білозіра.

Довідка:

Тон Фрет – бельгійський флейтист, у минулому учасник ансамблів Oxalys та Het Collectief. Як камерний музикант він виступав на великих фестивалях та найбільших сценах Європи, Азії та Південної Америки. Освіту здобув у Брюсселі, Парижі, Маастрихті та Базелі, виграв головний бельгійський конкурс молодих музикантів.

Вероніка Ільченко грає на фортепіано ще з дитинства, адже народилася у сім’ї музикантів. Навчалася в Єкатеринбурзі, у Музичному коледжі ім. Чайковського та в Уральській державній консерваторії ім. Мусоргського. Свою майстерність удосконалювала в Королівській консерваторії Гааги. З 2000-го року музикантка живе у Брюсселі. Справжнє визнання піаністка здобула за своє виконання пізніх романтичних творів Мусоргського, Рахманінова та композиторів XX століття, таких як Дебюссі та Землінський.

Зйшовся дует ще у 2011 році і з того часу вони встигли випустити два диски “Час знайдено” (Le Temps retrouvé) та “Вчорашній світ” (Die Welt von Gestern), які були одноголосно розхвалені публікою та пресою.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...