ОСТАННІ НОВИНИ

Через стихійну забудову Львова на «Містопроект» чекають перевірки?

Соломія Головіна

|

Під час нинішньої апаратної наради у Львівській ОДА підняли питання перевірки роботи ДП «Містопроект» у Львові. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Власне таке звернення до голови Львівської ОДА з проханням перевірити роботу підприємства адресували активісти, які прийшли на апаратну нараду.

«Бачимо кричущу ситуацію з невраховуванням інтересів мешканці та стихійною забудовою міста Львова. Йдеться про щільність забудов, порушення інсоляційних угод, це, зокрема, вул. Волоська, Снопківський парк, вул. Масарика – Срумок…», – наголосив представник однієї громадської організації.

Відтак Олег Синютка доручив створити відповідну робочу групу, яка займатиметься цим питанням.

Своєю чергою заступниця голови облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що до цієї перевірки вартувало б залучити і представників мерії.

«Звісно, було б дуже корисно перевірити «Містопроект», який в принципі є одним з найкращих інститутів в Україні, що ще хоч якось тримає політику містобудування на території області. Напевно не секрет, що проектант робить виключно ті речі, яким передує видача містобудівних умов і обмежень тими чи іншими посадовими особами органів місцевого самоврядування. Якщо говоримо зараз про загальну ситуацію з будівництвом у Львові, то до перевірки однозначно слід залучати і органи місцевого самоврядування», – сказала вона.

Додамо, що «Містопроект» є провідним інститутом регіонального значення, який  протягом 50-ти років займається розробленням містобудівної та проектної документації всіх рівнів.

Інститутом були розроблені генеральні плани міст Львова, Чернівців, Дрогобича, Трускавця, Ковеля, Володимира-Волинського, Хуста, Бережан, Чорткова, Стрия, Самбора, Червонограда, Сокаля та інших міст, селищ і сіл західних областей України, детальні плани територій багатьох поселень, інша містобудівна документація, яка, як правило, успішно проходила всі етапи погоджень, державної експертизи та громадського обговорення.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...