ОСТАННІ НОВИНИ

Червоноградцям повернули землі вартістю понад 250 тисяч, якими незаконного користувалось підприємство

Юлія Шпак

|

Суд повернув червоноградцям землі вартістю понад 250 тисяч гривень, якими незаконного користувалось підприємство. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

 

Господарський суд Львівської області задоволив чотири позови Червоноградської місцевої прокуратури, яка вимагала визнати недійсним та скасувати рішення місцевого органу самоврядування, що надав у оренду одному із підприємств земельні ділянки загальною площею 0,0226 га, вартістю 256 тис грн.

Підставою звернення прокурора до суду стало те, що ці землі міська рада передала фірмі у користування з порушеннями вимог Земельного, Цивільного кодексів України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Зокрема, їх надано у оренду без проведення конкурсу (аукціону), тобто на позаконкурентних засадах.

Зазначимо, що продаж прав на земельні ділянки на аукціоні передбачає найефективніше використання комунальної власності.

Таким чином встановлюється найвища плата за використання території і, як наслідок, призводить до збільшення бюджетних надходжень.

Варто наголосити, що судові рішення набрали законної сили, а відтак органи прокуратури вжили усіх заходів для реального їх виконання. Відтак, цьогоріч у березні вказані земельні ділянки повернуто Червоноградській міській раді, а виконавче провадження по цих справах закінчено.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...