ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські парки обробляють від кліщів. Куди не варто йти на прогулянку

Омелян Шевчук

|

Із понеділка, 23 квітня, у міських парках розпочинають акарацидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів, таким чином вберегти людей від їх укусів і наслідків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Департамент містобудування просить мешканців поставитись із розумінням до незручностей, які можуть виникнути під час проведення акарацидної обробки, та утриматись від відвідування парків протягом 72 годин після обробки.

Реклама партнерів

Так, з метою недопущення виплоду кліщів та мінімізації укусів мешканців у міських парках департаментом містобудування скеровано лист до Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр держсанепідслужби МОЗ України» щодо надання інформації щодо необхідності проведення акарацидної обробки на території парків м.Львова, а також пріоритетності її проведення.

За результатами отриманої інформації, департаментом містобудування укладено угоду з Обласним комунальним підприємством профілактичної дезінфекції на предмет проведення акарацидної обробки на територіях таких парків міста Львова:

«Високий Замок»;

«Снопківський»;

«Горіховий Гай»;

«700-річчя Львова»;

«Залізна Вода»;

Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ;

лісопарку «Погулянка»;

«Піскові озера»;

Личаківський;

Замарстинівський;

Скнилівський;

Зелена зона «Майорівка».

Одночасно РЛП «Знесіння» та ПРУ ППСПМЗДЗ «Стрийський парк» також укладено угоди з Обласним комунальним підприємством профілактичної дезінфекції на предмет проведення акарацидної обробки на територіях цих парків.

Станом на сьогодні погоджено графік проведення акарацидної обробки на територіях парків та проведено інструктаж для працівників ЛКП «Зелений Львів», РЛП «Знесіння» та ПРУ ППСПМЗДЗ «Стрийський парк».

Графік проведення акарацидної обробки

23.04.2018 – «Високий Замок», «700 річчя Львова», «Замарстинівський»

24.04.2018 – «Залізна Вода», Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський».

25.04.2018 – Зелена зона «Майорівка» та ПРУ ППСПМЗДЗ «Стрийський».

03.04.2018 – «Горіховий Гай», «Піскові озера», «Личаківський», лісопарк «Погулянка», Зелена зона «Майорівка», ПРУ ППСПМЗДЗ «Стрийський парк», «Скнилівський».

Дата проведення може змінюватись відповідно до погодних умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.