ОСТАННІ НОВИНИ

На завершення робіт на стадіоні «Юність» забракло грошей

Омелян Шевчук

|

Під час засідання колегії ЛМР стало відомо, що на завершення ремонтних робіт на стадіоні «Юність», у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, із міського бюджету необхідно виділити додаткові кошти. Це рішення має розглянути бюджетна комісія та подати свої пропозиції на розгляд сесії Львівської міської ради. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

За словами мера Львова Андрія Садового, на завершення робіт необхідно ще виділити додатково 1 мільйон гривень.

Реклама партнерів

«Ми через 10 днів маємо чемпіонат по регбі на стадіоні і там треба звершити роботи. Є прохання, щоб завтра зранку бюджетна комісія зібралась і по цьому питанню ми з резервного фонду виділили 1 млн грн, щоб вийти з погодженням бюджетної комісії. Це треба робити, швидше дамо кошти, швидше завершимо роботи», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, під час засідання колегії.

Нагадаємо, торік розпочато ремонт стадіону «Юність», на якому триває капітальний ремонт правої трибуни та гардеробних.

Роботи здійснює Комерційно виробничо-приватна фірма «Будекстра», яка виграла тендер. Також буде здійснено реконструкцію існуючої цегляної будівлі гардеробних з душовими із розширенням за рахунок надбудови та пристосуванням під адміністративно-господарський комплекс на території стадіону «Юність». Виконавець робіт – ТОВ «Будмонтажресурс», який виграв за результатами тендеру.

Раніше планувалося, що на реконструкцію львівського стадіону «Юність» в парку культури витратять майже 14 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...