ОСТАННІ НОВИНИ

У мікрорайоні Знесіння облаштують мультифункційний майданчик

Юлія Шпак

|

Цього року буде розпочато реконструкцію дитячо-спортивного майданчика на вул. Ковельській, 67. На майданчику буде повністю оновлено огорожу, замінено штучне покриття на міні-футбольному полі, облаштовано новесенький мультифункційний майданчик для гри у баскетбол та волейбол. Також на майданчику з’являться роздягальні та зона для занять «Street Workout». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Пріоритетом при плануванні облаштування вуличних спортивних зон у м. Львові є мультифункційність спортивних майданчиків, для залучення якнайбільшої кількості молоді до занять спортом», – зазначив директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

Також у 2018 році ЛКП «Спортресурс» буде капітально відремонтовано такі спортивні майданчики: на вул. Винниченка, 4 буде облаштовано 2 спортивні зони: мультифункцій баскетбольний майданчик з трибунами, вуличними тренажерами та скейт-майданчик з освітленням на сонячних батареях. На вул. М. Вовчка, 3 буде облаштовано мультифункційний майданчик для гри у футбол та баскетбол з поліуретановим покриттям, зона для любителів воркаута також з’явиться на цій локації.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...